Prečo si vybrať pozemok práve v zóne EBERHARD?

Chutná adresa

Bývajte na chutnej adrese: Broskyňová ulica v Malinove

Skolaudované a sprevádzkované IS

Vybudované a sprevádzkované inžinierske siete: voda, kanalizácia, plyn, elektrika, internet a TV od firmy PROGRES-TS. Betónová cesta a verejné osvetlenie sú darovacou zmluvou prevedené na obec (nemusíte sa báť príspevkov do združenia vlastníkov, či odkupovania spoluvlastníckeho podielu).

Vydané SP na 4 typy domov

Na stavebné pozemky v zóne je vydané právoplatné stavebné povolenie na 4 typy rodinných domov, čo Vám umožňuje ihneď začať stavať. Ak si zvolíte vlastný projekt, administratíva na zmenu povolenia je pomerne jednoduchá. Potrebujete iba nový projekt s osadením na pozemku, ktorý spĺňa podmienky územného rozhodnutia, žiadosť a POV, ktoré dostávate od nás. Môžte však využiť aj možnosť kúpiť hotový dom od našich klientov.

Pokojné prostredie

Pokoj vidieka, blízkosť mesta. Stavebné pozemky v zóne Eberhard sú mimo hlavnej cesty (cca 1 km), mimo hlavných leteckých koridorov, mimo hlavných železničných trás, mimo budúcich trasovaní diaľničných ťahov, mimo záplavových oblastí.

Spoľahlivý developer

POSCA Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 2006 ako dcérska spoločnosť španielskej stavebno-developerskej firmy CONSTRUCCIONES POSCA, S.L., ktorá pôsobí od roku 1999 v oblasti Valencie a má za sebou 17 úspešných rezidenčných projektov. Na Slovensku zrealizovala okrem projektu Eberhard ešte projekt bytového domu CASSALLE v Trnave s 54 bytmi.

Skvelá dopravná dostupnosť

Malinovo je z Bratislavy dostupné cez Most pri Bratislave aj Ivánku pri Dunaji. Stavebné pozemky na Broskyňovej v Malinove sú je vzdialené len 6 km od kraja Bratislavy a od jej centra len cca 15 km. Plánovaný je aj spoj MHD z Vajnor cez Malinovo až do Vrakune.

Skvelí susedia

Keďže je zóna Eberhard skonsolidovaná, je tu postupne vytváraná komunita skvelých, príjemných, prevažne mladých ľudí, mladých rodín, postupne pribúdajú aj obyvatelia z radov najmenších... aj Vás radi privítame ako našich susedov.

Detské ihrisko v zóne

V najbližších mesiacoch plánujeme v zóne na takmer 280 m2 zriadiť detské ihrisko. Miesto, kde sa stretnete so svojimi susedmi a miesto, ktoré si obľúbia Vaše ratolesti.

Zákaznícky program

Naša komunikácia s klientom nekončí predajom pozemku. Snažíme sa načúvať Vašim potrebám pri výstavbe domov a tak postupne hľadáme firmy do nášho zákazníckeho programu, na ktoré máme pozitívne referencie a ktoré Vám ako nášmu klientovi ponúknu jedinečné zľavy a výhody.

Obec Malinovo

Obec Malinovo je rozvinutou obcou s ponukou mnohých služieb. V obci sú lekári, zubár, škôlka, základná škola 1-4. ročník, stredná záhradnícka škola, pošta, reštaurácie, viaceré potraviny, večierka, cukráreň Café Eberhard, ihriská a športoviská, stavebniny, záhradné centrum i zámocký park s príjemnou možnosťou relaxu, ktorý obec plánuje revitalizovať. Iba 6 km je obchodné centrum Hron.

Kontaktujte nás

 

POSCA Slovakia, s.r.o.
Nám. SNP 22

811 01 Bratislava

+421 903 810 007

e-mail: posca(at)posca.sk

Partner pre hypotéku

Finančný partner projektu